Otevíráme ve čtvrtek 3.12.2020. Objednat se mlžete online přes rezervační formulář nebo zavolat na 777 030 312.

Nabídka našich služeb

Naše studio zdraví "HARMONIE" se věnuje poradenství v oblasti regenerace a harmonizace těla i duše. Cílem našich aktivit je uvolnit nejen tělo, ale i mysl od stresů a každodenních povinností. Dnešní doba je velmi rychlá, žijeme v neustálém napětí a vypětí, jsou na nás kladeny velké požadavky. Mnohdy pracujeme více jak 8 hodin denně. Jsme přetíženi, což se projevuje jako únava, potíže se spánkem, bolestmi hlavy a dalšími zdravotními potížemi. Z toho vzniká vyčerpání. Jsme tak zaměstnaní dohlížením na to, aby vše "drželo pohromadě a probíhalo hladce", že úplně zapomínáme na SKUTEČNÝ ODPOČINEK.

Život není obchod, který bychom měli řídit. Je to zázrak, který se žije. Je na čase najít si chvilku i na sebe, vydat se na malý výlet, či si dopřát odpočinek nejen pro své tělo, ale i duši. S odpočatou myslí půjde všechno snáze.

Masáže těla

» Rekondiční, regenerační, sportovní

Působí na celý organismus, uvolňují ztuhlé svalstvo, napětí a stres.

» Relaxační masáž horkými kameny

Pozitivně působí na organismus i psychiku, dokáže zbavit tělo chronické únavy a nabít jej novou energií...Éterický olej a kameny prohřejí svaly a díky této kombinaci mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

» Relaxační masáž plosek nohou

» Baňkování

Čínská metoda, uvolnění zatuhlého svalstva pomocí nahřátých baněk.

» Medová masáž - detoxikační

Je prospěšná a příjemná procedura, při níž dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus.

» Čokoládová masáž

Díky čokoládové masáži a zábalu tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce, detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

» Indická masáž hlavy

Jemná uvolňující terapie hlavy,krku,horní části ramen a paží.Odstraňuje napětí krku a šíje,bolesti hlavy a každodenní stres.

» Havajská masáž LOMI - LOMI

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. V žádném případě tato masáž nebolí!

» Breussova masáž

Je jemná, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Regeneruje meziobratlové ploténky, čímž se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží. Vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů.

» Relaxační olejová masáž

Uvolňující masáž prováděná olejem z hroznového vína.

» Nabídka pro muže - krásný dárek

V našem salonu jsou vítání i muži, kteří dbají o své tělo, o svoji pleť a záleží jim na zdravém fungování svého organismu. I muži jsou v dnešní době vystaveni stále většímu stresu, nezdravému životnímu stylu a nedostatku pohybu. Důsledek toho se projevuje v unavené pleti, v povoleném svalstvu těla, v ukládání nadměrného tuku převážně v oblasti bříška.Pomůžeme Vám změnit Vaše tělo na pevnější, svalnatěší, štíhlejší, ale hlavně zdravější.

Co nabízíme v salonu pro muže? Ruční masáž zad a celého těla, lymfatické masáže - odstranění bolestí nohou a otoků, Green Vac - přístrojová masáž baňkou, zábal (zmenšení objemu břicha), lifting obličeje - zpevňující účinek a vyhlazení vrásek, Indická masáž hlavy - zmírňuje bolesti hlavy, masáž lávovými kameny - uvolnění napětí.

Soubory ke stažení:
Lymfaticka masaz - rucni.pdf (217 kB)

Masáže obličeje

» Diamantová mikrodermabráze

Je vysoce účinná procedura, která pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců.Kombinace účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenacia regeneraci pleti.(Omlazení a prevence stárnutí).

» Lymfatická masáž obličeje - GREEN VAC

Odstraňuje napětí a uvolňuje lymfatické cesty. Drenáž se provádí pomocí malých podtlakových baněk. Je vhodná pro hydrataci pleti, buněčnou výživu, vylučování toxinů a prokysličení pleti. Pleť po ní bude čistá, zdravá, bez otoků a únavy.

» Ultrazvuková špachtle

Přístroj provádí povrchový peeling a bezbolestné hluboké čištění, lze jej využít k tonizaci a vpravování účinných látek do kůže a také k liftingu a prokrvování kůže. Osvědčuje se v péči o všechny typy pleti. U stárnoucí, suché pleti vyhlazuje povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné. U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků. U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek. Ultrazvuk provede také intenzivní mikromasáž kožní tkáně.

Přístrojové hubnutí

» Lymfatická masáž GREEN VAC - baňkami

Jde o podtlakovou prokrvovací drenáž, metodu vyvinutou k ošetření negativních změn v podkoží. Pomocí pulzujícího podtlaku dochází ke zrychlení lymfatického a krevního toku, ke zlepšení mikrocirkulace a zvýšení elasticity vazivové tkáně. Ošetření přístrojem je relaxační a velice příjemné.

Soubory ke stažení:
Lymfaticka masaz - vacupress Green Vac.pdf (189 kB)

» Lymfatická drenáž (masáž) - růční nebo přístrojová

Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi končetiny a vytváření tlakové vlny. Zlepšuje lymfatický a žilní systém, snižuje otoky – odvádí vodu,odstraní spolehlivě únavu dolních končetin.Pomáhá proti celulitidě.

Soubory ke stažení:
Lymfaticka drenaz pristrojova.pdf (211 kB)

» Ošetření celulitidy - ROLLETIC

Jde o účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže dobře tvarovat postavu, odstranit či zmírnit celulitidu a zmenšit objem masírovaných partií.

» Bodystyling - myostimulátor

Bodystyling je počítačově řízený svalový myostimulátor pro cvičení, speciálně sestrojený k posilování, zvýšení sportovní výkonnosti, formování postavy a anticelulitidním programem. Tento profi přístroj úspěšně používají různé kliniky, fyzioterapeuté, sportovní lékaři. Počítačem řízené programy Vám pomohou s úspěchem omezit nadváhu, celulitidu, ochablé svalstvo, poruchy krevního oběhu. Dvacet čtyři speciálních elekrod slouží k přenosu přesně definovaného proudu do dané tělesné partie.

Soubory ke stažení:
BODYSTYLING hubnuti rizene pocitacovym myostimulátorem.pdf (308 kB)

Ostatní

» Solárium profi turbo vertical

Super výkonné vertikální turbosolárium nové generace, speciální nízkotlaké trubice. Přijďte se k nám opálit a oddejte se vyškolené obsluze, která Vám přesně sestaví opalovací plán tak, aby opalování bylo maximálně efektivní, popř. doporučí speciální solární kosmetiku, která Vaše opálení prohloubí a pomůže zkrátit dobu opalování.

Prodej kosmetiky, čajů a vitamínů

Můžete u nás zakoupit kosmetiku Ryor, čaje Grešík, Popov, Biogena, Serafín a produkty firmy ENERGY.

Prodej dárkových poukazů

Dárkové poukazy v různých hodnotách můžete zakoupit osobně v našem studiu nebo objednat emailem. Postup naleznete zde.


Na Vaší návštěvu se těší JANA NEHYBOVÁ a kolektiv studia zdraví Harmonie!

Copyright © Jana Nehybová   |    Created by Lukáš Veselý   |    Administrace