Vážení klienti, v pondělí 3.5.2021 obnovujeme provoz. Objednejte si nový termín přes rezervační formulář.
Otevíráme ve čtvrtek 3.12.2020. Objednat se mlžete online přes rezervační formulář nebo zavolat na 777 030 314.

Nabídka našich služeb

Naše studio zdraví "HARMONIE" se věnuje poradenství v oblasti regenerace a harmonizace těla i duše. Cílem našich aktivit je uvolnit nejen tělo, ale i mysl od stresů a každodenních povinností. Dnešní doba je velmi rychlá, žijeme v neustálém napětí a vypětí, jsou na nás kladeny velké požadavky. Mnohdy pracujeme více jak 8 hodin denně. Jsme přetíženi, což se projevuje jako únava, potíže se spánkem, bolestmi hlavy a dalšími zdravotními potížemi. Z toho vzniká vyčerpání. Jsme tak zaměstnaní dohlížením na to, aby vše "drželo pohromadě a probíhalo hladce", že úplně zapomínáme na SKUTEČNÝ ODPOČINEK.

Život není obchod, který bychom měli řídit. Je to zázrak, který se žije. Je na čase najít si chvilku i na sebe, vydat se na malý výlet, či si dopřát odpočinek nejen pro své tělo, ale i duši. S odpočatou myslí půjde všechno snáze.

Masáže těla

» Rekondiční, regenerační, sportovní

Působí na celý organismus, uvolňují ztuhlé svalstvo, napětí a stres.

» Relaxační masáž horkými kameny

Pozitivně působí na organismus i psychiku, dokáže zbavit tělo chronické únavy a nabít jej novou energií...Éterický olej a kameny prohřejí svaly a díky této kombinaci mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

» Relaxační masáž plosek nohou

» Baňkování

Čínská metoda, uvolnění zatuhlého svalstva pomocí nahřátých baněk.

» Medová masáž - detoxikační

Je prospěšná a příjemná procedura, při níž dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus.

» Čokoládová masáž

Díky čokoládové masáži a zábalu tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce, detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

» Indická masáž hlavy

Jemná uvolňující terapie hlavy,krku,horní části ramen a paží.Odstraňuje napětí krku a šíje,bolesti hlavy a každodenní stres.

» Havajská masáž LOMI - LOMI

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. V žádném případě tato masáž nebolí!

» Breussova masáž

Je jemná, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Regeneruje meziobratlové ploténky, čímž se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží. Vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů.

» Relaxační olejová masáž

Uvolňující masáž prováděná olejem z hroznového vína.

» Nabídka pro muže - krásný dárek

V našem salonu jsou vítání i muži, kteří dbají o své tělo, o svoji pleť a záleží jim na zdravém fungování svého organismu. I muži jsou v dnešní době vystaveni stále většímu stresu, nezdravému životnímu stylu a nedostatku pohybu. Důsledek toho se projevuje v unavené pleti, v povoleném svalstvu těla, v ukládání nadměrného tuku převážně v oblasti bříška.Pomůžeme Vám změnit Vaše tělo na pevnější, svalnatěší, štíhlejší, ale hlavně zdravější.

Co nabízíme v salonu pro muže? Ruční masáž zad a celého těla, lymfatické masáže - odstranění bolestí nohou a otoků, Green Vac - přístrojová masáž baňkou, zábal (zmenšení objemu břicha), lifting obličeje - zpevňující účinek a vyhlazení vrásek, Indická masáž hlavy - zmírňuje bolesti hlavy, masáž lávovými kameny - uvolnění napětí.

Soubory ke stažení:
Lymfaticka masaz - rucni.pdf (217 kB)

Masáže obličeje

» Diamantová mikrodermabráze

Je vysoce účinná procedura, která pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců.Kombinace účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenacia regeneraci pleti.(Omlazení a prevence stárnutí).

» Lymfatická masáž obličeje - GREEN VAC

Odstraňuje napětí a uvolňuje lymfatické cesty. Drenáž se provádí pomocí malých podtlakových baněk. Je vhodná pro hydrataci pleti, buněčnou výživu, vylučování toxinů a prokysličení pleti. Pleť po ní bude čistá, zdravá, bez otoků a únavy.

» Ultrazvuková špachtle

Přístroj provádí povrchový peeling a bezbolestné hluboké čištění, lze jej využít k tonizaci a vpravování účinných látek do kůže a také k liftingu a prokrvování kůže. Osvědčuje se v péči o všechny typy pleti. U stárnoucí, suché pleti vyhlazuje povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné. U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků. U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek. Ultrazvuk provede také intenzivní mikromasáž kožní tkáně.

Přístrojové hubnutí

» Lymfatická masáž GREEN VAC - baňkami

Jde o podtlakovou prokrvovací drenáž, metodu vyvinutou k ošetření negativních změn v podkoží. Pomocí pulzujícího podtlaku dochází ke zrychlení lymfatického a krevního toku, ke zlepšení mikrocirkulace a zvýšení elasticity vazivové tkáně. Ošetření přístrojem je relaxační a velice příjemné.

Soubory ke stažení:
Lymfaticka masaz - vacupress Green Vac.pdf (189 kB)

» Lymfatická drenáž (masáž) - růční nebo přístrojová

Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi končetiny a vytváření tlakové vlny. Zlepšuje lymfatický a žilní systém, snižuje otoky – odvádí vodu,odstraní spolehlivě únavu dolních končetin.Pomáhá proti celulitidě.

Soubory ke stažení:
Lymfaticka drenaz pristrojova.pdf (211 kB)

» Ošetření celulitidy - ROLLETIC

Jde o účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže dobře tvarovat postavu, odstranit či zmírnit celulitidu a zmenšit objem masírovaných partií.

» Bodystyling - myostimulátor

Bodystyling je počítačově řízený svalový myostimulátor pro cvičení, speciálně sestrojený k posilování, zvýšení sportovní výkonnosti, formování postavy a anticelulitidním programem. Tento profi přístroj úspěšně používají různé kliniky, fyzioterapeuté, sportovní lékaři. Počítačem řízené programy Vám pomohou s úspěchem omezit nadváhu, celulitidu, ochablé svalstvo, poruchy krevního oběhu. Dvacet čtyři speciálních elekrod slouží k přenosu přesně definovaného proudu do dané tělesné partie.

Soubory ke stažení:
BODYSTYLING hubnuti rizene pocitacovym myostimulátorem.pdf (308 kB)

Ostatní

» Solárium profi turbo vertical

Super výkonné vertikální turbosolárium nové generace, speciální nízkotlaké trubice. Přijďte se k nám opálit a oddejte se vyškolené obsluze, která Vám přesně sestaví opalovací plán tak, aby opalování bylo maximálně efektivní, popř. doporučí speciální solární kosmetiku, která Vaše opálení prohloubí a pomůže zkrátit dobu opalování.

Prodej kosmetiky, čajů a vitamínů

Můžete u nás zakoupit kosmetiku Ryor, čaje Grešík, Popov, Biogena, Serafín a produkty firmy ENERGY.

Prodej dárkových poukazů

Dárkové poukazy v různých hodnotách můžete zakoupit osobně v našem studiu nebo objednat emailem. Postup naleznete zde.


Na Vaší návštěvu se těší JANA NEHYBOVÁ a kolektiv studia zdraví Harmonie!

Copyright © Jana Nehybová   |    Created by Lukáš Veselý   |    Administrace